גן ליקי

גננו מאושר ברישיון העירייה

teacher3ליקי ,089713097, 0545580870, 0528888509
חטיבת גבעתי 28/1 (שמשוני)

ימי פעילות הגן: א' – ו' (כולל)
שעות פעילות הגן: 16:45– 6:45 (אופציה עד 17:00) ימי ו' – 11:45– 7:30
גילאי הילדים בגן: שנה ו-3 חוד' עד 3 שנים
מס' ילדים בגן: עד 26
מס' אנשי צוות בגן: 4 אנשי צוות + 2 גננות
מס' ארוחות ביום: 3 ארוחות מלאות ביום, בישולי בית בלבד הכוללים פירות וחטיפים בריאים כקינוח לארוחה או בין הארוחות.

פרטים על הגן

רקע על הגננת

ליקי הינה מנהלת הגן, אשר הינה בעלת נסיון רב בתחום- כ- 30 שנה בעלת תואר בסמינר בית ברל (סמניר הקיבוצים.).איריס גננת בעלת יוזמה אהובה על הילדים ומשתלבת היטב בשיטת עבודה בקבוצות הנהוגה בגן. יסמין ,חלי , חנה הינן סייעות החולשות על כל תחומי העשיה בגן דינמיות, פעילות ואהובות על כל ילדי הגן והוריהם.אסתר הינה סייעת הדואגת לארוחות חמות ,טריות, בריאות ומגוונות,חמה ואהובה על ילדי הגן.

רקע על הגן

הגן מנוהל כשנה עשירית במודיעין וממוקם בבית דו-מפלסי, כשהקומה הראשונה+ החצר מיועדים לצורכי הגן בלבד. בגן פינות משחק : פינת משפחה , פינת רופא, תחפושות,קוביות,משחקים דידקטים וכו…….

פעילות

בגננו כ- 5 חוגים בשבוע: ג'ימבורי, ריפוי בעיסוק,תאטרון בובות, ריתמוסיקה וחיות המופעלים ע"י מדריכות חיצוניות ומוסמכות. סדר היום הוא קבוע: מפגש, ארוחת בוקר, חלוקה לקבוצות גיל עבודה אינדיבידואלית לכל ילד ,פינות פתוחות וכו….

מלל חופשי לגננת

מאחר והנני בעלת ניסיון רב בתחום, אשר מגיע ממערכת של משרד החינוך, הבאתי עימי דפוסי עבודה הנהוגים בגני משרד החינוך ובהתאמה לגיל הילד וצרכיו האישיים והפדגוגים של כל ילד בגן. עיקרון פעילות הגן הינו שימת דגש של כל אנשי הצוות,לחום ואהבה לאין סוף וכמובן שיתוף פעולה מלא עם ההורים.