הגנון של אורלי

לשנה"ל הבאה... שנה עד שנתיים ועשר.

teacher3אורלי ,089720822, 0504620705

ימי פעילות הגן: א' – יום חמישי ( בכל יום שישי אחר )
שעות פעילות הגן: 7:00 – 16:00 (גמיש)
גילאי הילדים בגן: 2 קבוצות : 1-2 שנים , 2-2.10 שנים
מספר הכיתות: 1
מס' אנשי צוות בגן: 2
מס' ארוחות ביום: 4

רקע על הגננת

ותק של 16 שנים בניהול והפעלת גנון במודיעין. בוגרת קורס ניהול והפעלת גן במסגרת משרד הפנים+ תעודה. בוגרת קורסים והשתלמויות רבות במגוון רחב של נושאים הקשורים בחינון לגיל הרך. הלימודים נערכו מטעם המתנ"ס, משרד החינוך וחיב"ה-חינוך ילדים בגיל הרך, וכללו בן היתר הדרכות מוסיקליות, הפעלות עם אביזרי תנועה וקצב והכנתם. הדרכות בנושאי איתור ילדים בסיכון, איתור מוקדם של קשיים שונים במוטוריקה, דיבור והתנהגות .

רקע על הגן

פועל 12 שנים במודיעין, קבוצה מצומצמת, יחס אוהב,סובלני, אוירה רגועה ומשפחתית. גנון יפה, מטופח, מושקע ונקי. פינות משחק שונות(מטבחון,תאטרון, ג'ימבורי, בובות, הרכבות ועוד), משחקים דידקטים ומוטוריים עדכניים, שפע חומרי יצירה והמון ספרים. חצר מטופחת, מוצלת ומאובזרת במתקנים. אוכל ביתי,טרי,טעים, בריא ומגוון.

פעילות כללית בגן

סדר יום קבוע . מפגשי בוקר עם תכנית מובנית לפי נושאים: עונות השנה, חגים, סמלים ועוד . התכנים מתוקצרים מידי יום על לוח הורים עם התפריט היומי. שירי בוקר, תנועה עם אביזרי מקצב וכלי נגינה. סיפור יומי , פעילות חופשית וזורמת ומשחק סוציודרמטי. יצירה: התנסות במגוון רב של חומרים שמתחדשים כל הזמן. ימי הולדת, מסיבות גן עם הורים וילדים, פעילות משותפת וטיולים גם מחוץ לגן בנושאים ומועדים מיוחדים.

דבר הגננת

.הגנון שלנו הוא אוסף חוויות נפלאות שילדכם ואתם תזכרו בשנים הבאות