גן כלנית

החלה ההרשמה לשנה הבאה

נותרו מס' מקומות לשנה"ל הבאה.
2 קבוצות גיל, משנה ועד 2.8 שנים

 

מרים ,089701746, 0526222477, 0504050540
(ציפור)
ימי פעילות הגן: א' – ו' (כולל.)
שעות פעילות הגן:
17:00 – 7:00 , ימי ו' 12:00 – 7:00
גילאים: שנה עד 2.8 שנים
מס' כיתות: 2
מס' אנשי צוות בגן: 4
מס' ארוחות ביום: 4

רקע על הגננת

גננת עם נסיון של 30 שנה בחינוך בגיל הרך

רקע על הגן

הגן נמצא במבנה המיועד כולו למטרת הגן. קצת עלינו: לפני שנדע אם הם צובעים גוזרים וקופצים כדאי שנבין מה הם בכלל מרגישים. כי אצלנו בלב יש פינה מיוחדת לכל ילדה וילד!!! הכל פתאום מתמלא בשמחה, החיוך ,המבט והצחוק המתגלגל מעידים שכיף בגננו ילדים לגדל. מתחילים את הבוקר בחיבוק אוהב ואז מגלים את הראש החושב. אוכלים בתאבון עגבניה ומלפפון ויש גם זמן ללמוד על חילזון. בחצר משחקים ונהנים גם מתנדנדים. לומדים לספור אחת ושתיים ופתאום מגיעה ארוחת הצהרים. הבטן מקרקרת ועל אוכל חם חושבת וכשהבטן מלאה מגיע זמן המנוחה. ואחרי שאכלנו, שיחקנו ,נחנו וקמנו מה נותר-אם לא לחכות , את אבא ואמא או סבתא לראות. חיבוק גדול ונשיקה, להתראות ביום הבא.

פעילות כללית בגן

Activities: תוכנית הלימודים וההעשרה מבוססת על צרכי הילד, ונעשות בעבודה בקבוצות קטנות לאורך כל יום הפעילות באוירה נעימה ותומכת. תכנון מראש: תכנון סדר היום כך שהילד יתנסה בתחומי התפתחות שונים. מוטוריקה עדינה,יצירה רגש שיכלי סיפורים,לוח פעילויות מוחשי{לוטו ופזלים}משחק דרמטי ופינות לעידוד ויכולת הדימיון. מוטוריקה גסה: תנועה בחצר ובכיתה,עצמאות,לאפשר לילד להחליט ולבצע בעצמו. פעילויות שונות בהתאם לשלב ההתפתחות לגילו ויכולתו של כל ילד בצורה אינדיבידואלית

דבר הגננת

כגננת עם ניסיון רב בחינוך אני מאמינה שיש לאפשר לילד לחוות, להעיז ולהתנסות מתוך שימת דגש על בניית ביטחונו והדימוי העצמי של הילד,אשר יתנו לו את הכלים להתמודד עם מכשולים שבדרך להשגת מטרותיו. כדאי שתבקרו על-מנת להתרשם ולהירשם.