רחלי זריהן ,089267914, 0542339581
(קייזר)
ימי פעילות הגן: א' – ה'
שעות פעילות הגן:
07:00 – 16:30
גילאים: 3 חד, עד שנתיים
מס' ילדים בגן: כ – 5
מס' כיתות: 1
מס' אנשי צוות בגן: 1
מס' ארוחות ביום: 3
השתייכות הגן: עריית מודיעין בתוכנית פסיעות

רקע על הגננת

עלי שמי רחל זריהן בת 32 אמא ל – שלושה ילדים חמודים: עדן בת תשע וחצי דניאל בן שבע ויאיר בן שנתיים וחצי. עוסקת בחינוך ילדים כ -14 שנה. אוהבת ילדים ואנשים מבוגרים. מאמינה שנכון לתת לילדים עולם ומלואו בגיל הרך כדי שיגדלו להיות אנשים בעלי ערך עצמי וביטחון בעולם. השכלה קורס מטפלות מטעם תמ"ת. השתלמויות בנושאים מגוונים, כגון: יצירה, חגים, עונות השנה, מוזיקה, התמודדות עם ילדים מאתגרים בגיל הרך, בעלי חיים במוזיקה, הפעלות, דיקלומים, הומור לגיל הרך ועוד. עברתי קורס עזרה ראשונה מטעם מד"א.

רקע על הגן

פרטים אודות המשפחתון שעות פעילות הגן: א' – ה' 16:30 – 7:00 מספר הילדים: חמישה ילדים. המשפחתון משתתף בתוכנית "פסיעות" מטעם עיריית מודיעין. ביקור בעלי מקצוע נוספים: ביקור חודשי של מדריכה, פסיכולוגית, מרפא בעיסוק ועוד. ביטוח: לכל ילד יש ביטוח מקיף. ביטחון: בדק בית ע"י קצין ביטחון. מים: מתקן של מי עדן, לקטנים מים רתוחים. תזונה אני מאמינה בתזונה נכונה ובריאה, ולכן אני מבשלת את כל מה שמוגש לילדים בעצמי אני שולטת על איכות המרכיבים ועל כמויות השמן וכדומה. הרכב הארוחות נקבע כמובן בהתאם לגיל והתפתחות הילד. פירוט הארוחות: ארוחת בוקר צלחת ירקות ( מלפפון, עגבניה, תירס, זיתים ) כריך עם חביתה, סלט טונה, חומוס, גבינה, קוטג', טחינה, אבוקדו – לפי בחירת הילד. מדי פעם אני מפנקת אותם בטוסטים. ארוחת צהריים מנה חלבונית חמה וביתית: קציצות בשר, עוף מבושל, שניצל, חזה עוף עם ירקות ועוד. עם תוספות של פחמימות: מקרוני, תפוחי אדמה, קוסקוס, אורז, פתיתים ועוד. תמיד מלווה את הארוחה מנה יפה של ירקות ( מבושלים, מאודים, או אפויים ), כגון: קישואים, דלעת, גזר, כרובית ושאר ירקות העונה. אחרי השינה: כריך לבחירתם ופירות העונה.

פעילות כללית בגן

נושאי הפעילות במהלך השנה עונות השנה, חגים, אני וגופי, צבעים, חמשת החושים, גדול קטן, מצא את ההבדלים , מה יוצא דופן, צורות, ועוד… חינוך לנימוס: המילים תודה, בבקשה, סליחה ומה עומד מאחוריהן. יצירה בחומרים שונים ובטכניקות שונות ( בהתאם לגיל הילד ). פיתוח הדמיון ואהבת הסיפור על ידי המחשה, שימוש באביזרים והצגה בשעת סיפור.

דבר הגננת

אני מאמין הבית של הילד מחוץ לבית – זה מה שאני נותנת לילדים. קבלה אהבה והקשבה – אלה הם הדברים הראשונים שהילד יחוש בביתי. אני עושה את כל שביכולתי לתת לילד שלכם את הכלים הראשונים לחיים טובים וביטחון עצמי, ערכים והתחברות עם הזולת. אני נותנת לילדים סדר יום קבוע וגירויים יומיומיים לעידוד הסקרנות וההתפתחות שלהם. בכל דבר שהילד עושה – אני מעודדת ומשבחת אותו. אוזן קשבת לכל רצונותיו, כתף לתמיכה, מקור לחום ואהבה – זה מה שאהיה עבור ילדכם חשוב לי לעודד את התהליך החיברות ואני שמה דגש על האינטרקציה בין הילדים, מעודדת אותם לשתף, לכבד, ולוותר כשצריך. אני שותפה שלכם לגידול הילד, על כל המשתמע מזה.